• +30 års erfaring
  • +50.000 salg i +50 lande
  • Nye maskiner hver uge
  • Fast kontaktperson
  • Effektivt køb & salg
  • Sikker betalingsløsning
Online Auktioner

Danmark, 6900 Skjern

JF skårlæggersæt

Starter: 09/01-2026 14:00
Slutter: 25/01-2026 20:35

Alle beløb i DKK.

Højeste bud

0 DKK

Minimums pris:

2.000 DKK

Bud øgning:

1.000 DKK

Moms: Ekskl. Moms. Moms på 25% gælder

Omkostninger: Auktions gebyr tillægges

Du anerkender dit bud i næste trin. Læs mere om auto-bud

Produktinformation

JF skårlæggersæt

Egenskaber
Auktion nummer 26516
Mærke JF
Varens stand Varen er i brugbar tilstand, mindre fejl og mangler kan forekomme
Model GXT 12005 SM
Årsmodel 2007
Chassisnummer / Serienummer Ukendt
CE-mærket Ukendt
Registreringsattest Ukendt

Øvrige egenskaber
Læsning Der er læssehjælp med truck på lokationen

Transportinformation
Transportdimensioner (L / B / H) Cm. 1000/330/240

Beskrivelse
JF skårlæggersæt.
Styreboks medfølger.
Front skårlægger ca. fra. 2002-2003

Denne auktion er en del af Ophørsauktion over Mejlby-Hedeby Maskinstation A/S.
Alle auktioner slutter søndag d. 25/01 fra kl. 19:00.
Vi vil løbende tilføje maskiner, frem til gennemsynsdagen d. 23/01.

Alle objekter SKAL afhentes d. 28/01; 29/01 eller d. 04/02; 05/02 mellem kl. 08:00 - 16:00 på Mejlbyvej 6, 6900 Skjern.

Alt vil blive udleveret som det er anvist på billederne. Man står selv for nedpakning, af de købte varer ved afhentning.
Reklamationsretten frafalder efter sidste afhentningsdato eller efter underskrevet udleveringsbekræftelse.

For alle auktioner fra ophørsauktionen over Mejlby-Hedeby Maskinstation A/S, vil der være gennemsynsdag på Mejlbyvej 6, 6900 Skjern fredag d. 23/01 fra kl. 13:00 – 17:00, hvor alt udstyr på auktionen kan besigtiges.

BEMÆRK! Denne maskine kommer fra afvikling anden steds fra, men af logistiske årsager er den tilføjet til ophørsauktionen over Mejlby-Hedeby Maskinstation A/S.

Bud historik

Kunde Bud dato Afgiv bud
Startpris 1000
*= Autobud

Lignende maskiner

Kapow Auktioner A/S
Mads Eg Damgaards Vej 69
7400 Herning

CVR 43055046

Newsletter

Kontakt

[email protected]

+45 70707480

Mandag - Torsdag 8:00-16:00
Fredag 8:00-15:00

Kontakt vores medarbejdere

KAPOW Auktioner A/S- Alle rettigheder forbeholdt