• +30 års erfaring
  • +50.000 salg i +50 lande
  • Vi tester alle maskiner
  • Fast kontaktperson
  • Effektivt køb & salg
  • Sikker betalingsløsning
Online Auktioner

Afsluttede auktioner

  Titel Slut dato
IMG_6615.JPG 23963: Case IH 8250 Axial-Flow mejetærsker med 35 fods skærebord 10-07-2024 19:00:00
Mangler billeder VH23959: Fendt Tigo 100XR opsamler vogn 10-07-2024 00:00:00
20240628_075604045_iOS.jpg 13684: Henra Trailer 07-07-2024 22:06:02
IMG_4855.JPG 24658: Deutz-Fahr Agrotron 6190TTV frontlæssertraktor 07-07-2024 22:03:06
IMG_4645.JPG 24653: Grimme 170-60 kartoffeloptager 07-07-2024 21:58:57
20240618_102829747_iOS.jpg 22376: GV25 Gyllevogn 07-07-2024 21:54:55
IMG_9834.JPG 13570: Krone BIG X 650 07-07-2024 21:52:57
IMG_5105.JPG 24663: CMN TV12000ST halmstrigle 07-07-2024 21:52:41
20240628_081629199_iOS.jpg 13686: Henra Trailer 07-07-2024 21:52:25
20240628_081927760_iOS.jpg 13687: Henra Trailer 07-07-2024 21:51:52
20240516_082736088_iOS.jpg 13552: Manomatic hove vasker 07-07-2024 21:50:00
IMG_5183.JPG 24665: Kuhn primor 4260M halmsnitter 07-07-2024 21:47:54
IMG_5427.JPG 24669: Case IH Puma 185 CVX frontlæsser traktor 07-07-2024 21:44:30
20240628_081129187_iOS.jpg 13685: Henra Trailer 07-07-2024 21:41:10
VLOE2794.JPG 13609: Gheysen & Verpoort R1812A 07-07-2024 21:40:00
20240628_084444227_iOS.jpg 13688: MAN lastbil med tip lad 07-07-2024 21:40:00
20240624_143146001_iOS.jpg 13678: Massey Ferguson 5440 07-07-2024 21:38:02
IMG_5280.JPG 24667: Case IH puma 230 CVX traktor 07-07-2024 21:36:45
20240202_135909259_iOS.jpg 18637: Krone majsbord 12 rk. 07-07-2024 21:35:24
20240617_121005941_iOS.jpg 22366: HE-VA 820 græsmarks tromle 07-07-2024 21:22:55
IMG_4740.JPG 24654: Massey Ferguson 7495 Dyna-VT traktor 07-07-2024 21:20:00
IMG_4919.JPG 24659: Ørum-smeden kreaturvogn med fangegitter 07-07-2024 21:07:19
IMG_5493.JPG 24670: Kuhn Prolander 6000 stubharve 07-07-2024 21:02:37
20240621_073557387_iOS.jpg 22383: Kuhn 6 furet - VariMarster L 07-07-2024 21:02:15
Untitled design.png 13682: Tune tank 07-07-2024 20:55:00
20240607_172639168_iOS.jpg 23712: New Holland T7.270 07-07-2024 20:54:29
20240614_142651750_iOS.jpg 22356: John Deere 6630 med læsser 07-07-2024 20:31:36
20240625_120101326_iOS.jpg 23718: Thyregod TRV-12. 50 cm. 07-07-2024 20:28:36
20240614_144403768_iOS.jpg 22357: Kawasaki 4X4 UTV 07-07-2024 20:27:32
20240614_150312270_iOS.jpg 22358: John Deere 6630 07-07-2024 20:27:32
20240614_115602867_iOS.jpg 22344: Bargam Elios 2700 07-07-2024 20:26:05
20240614_082652921_iOS.jpg 22318: Baastrup 14T tipvogn 07-07-2024 20:23:32
20240614_153647341_iOS.jpg 22360: Uni-Loader 4514P minilæsser 07-07-2024 20:17:58
IMG_6444.JPG 23959: Fendt Tigo 100XR opsamler vogn 07-07-2024 20:16:14
20240625_133608578_iOS.jpg 23720: Samson græsnedfælder 8 meter 07-07-2024 20:14:34
20240614_074204776_iOS.jpg 22313: VM 300 SK Direct seeder 07-07-2024 20:13:58
IMG_5336.JPG 24668: MacDon M155 skårlægger med 30 fod skærebord 07-07-2024 20:09:09
20240625_151116332_iOS.jpg 23709: New Holland T7060 07-07-2024 20:05:00
IMG_5141.JPG 24664: Claas Volto 1300T rive 07-07-2024 19:59:38
20240625_131929017_iOS.jpg 23719: Topknuser Grimme KS1500A 2rk. 07-07-2024 19:58:46
IMG_6502.JPG 23960: Claas liner 3600 rive 07-07-2024 19:57:49
Untitled design (3).png 23728: Majsrenser 8 rk. Gaspardo med frøudstyr 07-07-2024 19:57:28
20240625_111857724_iOS.jpg 23716: Ørum buffertank 75m3. 07-07-2024 19:56:08
20240625_133132556_iOS.jpg 23721: Rulle til opkørsel af fritlagte kartofler. 07-07-2024 19:55:00
20240607_104953481_iOS.jpg 23705: JF ES 3500 bundkædevogn vogn 07-07-2024 19:53:29
20240607_111140829_iOS.jpg 23706: Tim Thyregod 40m3 GSV vogn 07-07-2024 19:52:16
IMG_6809.JPG 23965: Case IH Puma 240 CVX traktor 07-07-2024 19:49:00
IMG_5218.JPG 24666: Claas Rollant 455 RC uniwrap rundballer 07-07-2024 19:48:41
20240607_112405967_iOS.jpg 23707: Tim Thyregod 40m3 GSV vogn 07-07-2024 19:48:22
20240607_090825885_iOS.jpg 23703: Hesston 4880, med snitter. 07-07-2024 19:48:18
IMG_5025.JPG 24661: Claas Volto 1300T rive 07-07-2024 19:47:46
IMG_6571.JPG 23962: Tim Thyregod TRV-12 renser 07-07-2024 19:45:42
IMG_5062.JPG 24662: Kverneland I-Drill Pro rotorsåmaskine 07-07-2024 19:45:00
20240607_083003720_iOS.jpg 23702: Kuhn GA13131 4-rotors rive 07-07-2024 19:42:57
IMG_6386.JPG 23958: Claas Rollant 455RC uniwrap rundballepresser med indpakker 07-07-2024 19:42:43
IMG_6547.JPG 23961: Proland ballevogn 07-07-2024 19:40:00
20240607_171903702_iOS.jpg 23711: New Holland TX 66 mejetærsker 07-07-2024 19:36:53
20240625_090220311_iOS.jpg 23714: Butterfly-sæt Kverneland Taarup 5090MT-R og 3632FT 07-07-2024 19:30:48
20240607_094335834_iOS.jpg 23704: New Holland BB940 Cropcutter. Med vogn 07-07-2024 19:30:00
20240702_123303113_iOS.jpg 13691: Case 9010 mejetærsker 07-07-2024 19:24:43
IMG_6802.JPG 23966: Case IH 372 GPS 07-07-2024 19:16:00
IMG_6738.JPG 23964: Case IH Puma 150 CVX traktor 07-07-2024 19:13:00
IMG_6863.JPG 23967: Case IH 372 GPS 07-07-2024 19:12:21
20240607_165454743_iOS.jpg 23710: New Holland FR9050 finsnitter 07-07-2024 19:12:20
20240625_113100540_iOS.jpg 23717: Kemper / New Holland FI440 majsbord. 8rk. 07-07-2024 19:10:00
20240621_123625697_iOS.jpg 22393: CPD-15 eltruck. 30-06-2024 20:50:31
20240621_122223929_iOS.jpg 22392: Still R43 truck 30-06-2024 20:50:00
20240605_121527303_iOS.jpg 13604: Husqvarna R 214T 103cm Combi Klipperbord 30-06-2024 20:50:00
IMG_0605.jpg 13681: Massey Ferguson 135 30-06-2024 20:45:56
20240617_135940488_iOS.jpg 22375: Massey Ferguson 285 30-06-2024 20:28:50
20240530_095507836_iOS.jpg 20996: Huaxia 304 traktor med frontlæsser 30-06-2024 20:21:36
20240530_092116575_iOS.jpg 20995: Huaxia 304 traktor med frontlæsser 30-06-2024 20:20:46
20240530_075925070_iOS.jpg 20994: Huaxia 304 traktor med frontlæsser 30-06-2024 20:17:35
IMG_0154.JPG 13583: MultiOne M1 1,1 3WD 30-06-2024 20:15:00
IMG_3422.JPEG 25397: Deutz D40 projekt 30-06-2024 20:10:00
IMG_3245.JPEG 25398: Fendt Dieselross årg 1954 30-06-2024 20:10:00
IMG_3326.JPEG 25403: Munktells BM 2 diesel 30-06-2024 20:10:00
IMG_3188.JPEG 25400: Ford 7000 30-06-2024 20:10:00
IMG_3347.JPEG 25401: Fordson Super Major med Hydrema gravearm 30-06-2024 20:10:00
IMG_3506.JPEG 25402: Massey-Harris 44 benzin 30-06-2024 20:10:00
IMG_3284.JPEG 25395: Caterpillar 950 30-06-2024 20:10:00
IMG_1182.JPG 24319: Bolinder Munktell 36 Diesel 30-06-2024 19:49:16
IMG_1618.JPG 24323: McCormick Farmall M Diesel 30-06-2024 19:44:46
IMG_1490.JPG 24320: McCormick W6 Standard Benzin 30-06-2024 19:36:27
IMG_0477.JPG 24327: Ringsted Jernstøberi Traktor Tromle Benzin 30-06-2024 19:35:00
20240417_191219.jpg 24352: McCormick Deering 10-20 Benzin 30-06-2024 19:19:57
IMG_1346.JPEG 25311: AL-Lift Mobivac fliseløfter 16-06-2024 21:06:38
IMG_1236.JPEG 25306: Variant 3500 kg 3 vejs tip trailer 16-06-2024 21:05:00
IMG_4163.JPG 16300: New Holland 7.270 Auto comand traktor 16-06-2024 21:05:00
IMG_1570.JPEG 25313: ASP FL fliseløfter til maskine 16-06-2024 21:00:00
Mangler billeder 13560: LJUNGBy hjullæsser 16-06-2024 20:59:02
Mangler billeder 13610: Volvo BM 4300B 16-06-2024 20:57:38
IMG_1381.JPEG 25312: Takeuchi TB 216 med maskinstyring 16-06-2024 20:52:34
Mangler billeder 24640: New Holland T8.390 Powershift traktor 16-06-2024 20:46:00
IMG_3544.JPG 24633: Fliegl Gigant ASW 268 afskubbervogn 16-06-2024 20:39:32
Mangler billeder 22310: Case Poclain 788 16-06-2024 20:38:07
20240610_100401101_iOS.jpg 13611: Takeuchi TB23R 16-06-2024 20:37:41
20240521_102007999_iOS.jpg 20952: Manitou MLA 3-35 H 16-06-2024 20:36:55
IMG_2705.JPG 24614: Hydrema 906B rendegraver 16-06-2024 20:32:16
IMG_1993.JPEG 24437: Datsun 3 ton gaffeltruck gas 16-06-2024 20:30:00
Mangler billeder 25357: Jungheinrich DFG 35 gaffeltruck 16-06-2024 20:29:28
Mangler billeder 13557: MultiOne 5,2K 16-06-2024 20:28:47
Mangler billeder 24615: Spearhead Twige 6000T armklipper med 2 redskaber 16-06-2024 20:28:00
Mangler billeder 13562: Takeuchi TB260 minigraver 16-06-2024 20:28:00
Mangler billeder 13622: Orsi WGR2600 16-06-2024 20:27:00
Mangler billeder 25389: DK-TEC AG-170 slagleklipper 16-06-2024 20:27:00
20240605_143214031_iOS.jpg 22309: Weidemann 3070 CX80 16-06-2024 20:26:03
IMG_4029.JPG 24642: Venieri 13.63 gummihjullæsser 16-06-2024 20:25:00
IMG_9944.JPG 13573: Yale GDP 25TF Gaffeltruck 16-06-2024 20:25:00
IMG_3459.JPG 24631: Fliegl Gigant ASW268 afskubbervogn 16-06-2024 20:23:07
Mangler billeder 24632: Fliegl Gigant ASW 268 afskubbervogn 16-06-2024 20:18:23
20240403_140911196_iOS.jpg 16325: Michelin hjul - 650/85-R38 16-06-2024 20:16:35
IMG_3151.JPG 24624: Claas Quadrant 4000 mini bigballepresser 16-06-2024 20:14:31
IMG_3965.JPG 24641: New Holland T8.360 Powershift traktor 16-06-2024 20:12:00
IMG_8037.JPG 25200: Claas Lexion 580+ 16-06-2024 20:11:07
Mangler billeder 24646: Krone HDP strong 2 bindegran- 3 paller 16-06-2024 20:10:00
Mangler billeder 24626: Krone Swadro 1400 PLus rive 16-06-2024 20:04:00
Mangler billeder 25391: Herder MSL 250 grødeskærer 16-06-2024 20:03:58
Mangler billeder 24621: Krone Combi Pack 1500 V rundballepresse med indpakker 16-06-2024 20:02:00
Mangler billeder 24639: New Holland T8.390 Autocommand traktor 16-06-2024 20:02:00
Mangler billeder 24638: New Holland T8.390 Powershift traktor 16-06-2024 20:01:00
Mangler billeder 24618: Guldhammer halmvogn 16-06-2024 19:59:16
Mangler billeder 24627: Claas Liner 3000 rive 16-06-2024 19:56:18
Mangler billeder 24636: Claas Liner 3500 rive 16-06-2024 19:55:52
IMG_3041.JPG 24622: Krone Comprima CV150XC rundballepresser med indpakker 16-06-2024 19:55:33
Mangler billeder 25358: Massey Ferguson 190 bigballepresser 16-06-2024 19:54:54
IMG_1921.JPG 24601: Lin-Ka/Tim selvlæssende halmvogn 16-06-2024 19:53:54
IMG_3607.JPEG 25368: Baastrup 7 ton tipvogn m boogie 16-06-2024 19:52:05
IMG_3391.JPG 24628: Claas Liner 3500 rive 16-06-2024 19:51:58
Mangler billeder 24644: John Deere 7230R traktor 16-06-2024 19:51:00
IMG_2807.JPG 20788: Bednar omega 6000FL såmaskine 16-06-2024 19:50:38
IMG_3537.JPEG 25367: Bühler farm king 1070 kornsnegl 16-06-2024 19:50:00
Mangler billeder 13333: Gørlev halmvogn til 24 bigballer 16-06-2024 19:50:00
Mangler billeder 24623: New Holland BB980 bigballepresser 16-06-2024 19:49:29
Mangler billeder 24619: Hesston 4700 minibigballepresser 16-06-2024 19:49:15
IMG_3189.JPG 24625: Massey Ferguson 2190 med Spragelse ballevogn 16-06-2024 19:48:41
IMG_4179.JPG 24693: Krone Big Pack 1270 mini bigballepresser 16-06-2024 19:46:00
IMG_2948.JPG 24620: New Holland BB980 Bigballepresser 16-06-2024 19:45:00
20240410_102617624_iOS.jpg 22219: New Holland BB980 16-06-2024 19:45:00
IMG_2743.JPEG 25356: New Holland BB9080 CropCutter + halmvogn 16-06-2024 19:45:00
Mangler billeder 24599: Fliegl 14 tons sneglevogn 16-06-2024 19:42:51
Mangler billeder 22308: Præstbro T669 tipvogn 16-06-2024 19:42:32
Mangler billeder 13620: Scan-tip STST8 16-06-2024 19:41:02
Mangler billeder 22212: Claas Liner 3000 16-06-2024 19:40:41
IMG_3302.JPG 24629: Claas liner 3500 rive 16-06-2024 19:40:00
IMG_3634.JPG 24635: Krone SWADRO 1400 rive 16-06-2024 19:40:00
Mangler billeder 13608: Kverneland 9542 rotorrive 16-06-2024 19:40:00
Mangler billeder 24598: JF-Stoll rive 16-06-2024 19:40:00
Mangler billeder 24630: Tim Thyregod 40m3 GSV vogn 16-06-2024 19:36:35
Mangler billeder 24602: John Deere 8360RT bæltetraktor 16-06-2024 19:30:36
Mangler billeder 24603: Tim 7.5T-2A 4 hjulet vogn med snegl 16-06-2024 19:30:00
Mangler billeder 24604: Tim 7T-LT tipvogn 16-06-2024 19:30:00
Mangler billeder 13576: Dronningborg D9000 mejetærsker 16-06-2024 19:24:59
IMG_2628.JPG 24613: Fendt Favorit 514C traktor 16-06-2024 19:22:56
Mangler billeder 24611: John Deere CTS 20 fods mejetærsker 16-06-2024 19:22:52
Mangler billeder 13607: New Holland T4.95F 16-06-2024 19:20:51
Mangler billeder 13612: New Holland 6640 16-06-2024 19:18:21
IMG_2037.JPG 24600: New Holland CR9.90 4WD mejetærsker med 40 fod Macdon skærebord 16-06-2024 19:07:37
Mangler billeder 13384: Shelbourne C9000 skærebordsvogn 16-06-2024 19:05:00
Mangler billeder 23591: Celette opretterbænk 09-06-2024 21:00:00
Mangler billeder 16297: Graco spartelsprøjte T-Max657 02-06-2024 21:50:00
Mangler billeder 22297: Båd med Selandia trailer 02-06-2024 21:24:08
Mangler billeder 22298: Båd med Variant trailer 02-06-2024 21:10:00
IMG_9905.JPG 24538: Modul hus med køkken og bad 02-06-2024 21:00:00
IMG_9959.JPG 24539: Modul med omklædning og bad 02-06-2024 21:00:00
20240315_120745192_iOS.jpg 23585: Indexator RT60B rototilt - beco hitch 355 02-06-2024 20:45:00
Mangler billeder 13550: Grundfos algefjerner anlæg. 02-06-2024 20:45:00
IMG_4050.JPG 20821: Scanvo 6 meter container 02-06-2024 20:40:00
Mangler billeder 24397: Turbodan TD-15 tørrevogn 02-06-2024 20:38:31
Mangler billeder 20961: Sortergrab S40 02-06-2024 20:36:47
Mangler billeder 13588: Pallegafler med volvo hitch 02-06-2024 20:35:23
IMG_0160.JPG 13425: Rodgreb 2,35 m. Volvo og S60 fæste 02-06-2024 20:34:27
20240521_131937683_iOS.jpg 20958: Tromle med S60 skifte 02-06-2024 20:32:00
20240521_142147220_iOS.jpg 20962: Sortergrab S30 skifte 02-06-2024 20:32:00
Mangler billeder 13559: Allu Cruscher 02-06-2024 20:32:00
IMG_0129.JPG 24305: Epiroc EC 135T CL Betonhammer 02-06-2024 20:30:00
IMG_0063.JPG 24299: Polygrab m rotor 02-06-2024 20:30:00
Mangler billeder 13561: Hydrema/Bredal sandudlægger 02-06-2024 20:22:24
Mangler billeder 24543: Hustler Fastrak græsklipper 02-06-2024 20:20:00
IMG_9806.JPG 13569: Jacobsen LF 4677 02-06-2024 20:18:00
Mangler billeder 13572: Ventrac 3200 - Diesel 02-06-2024 20:18:00
Mangler billeder 24562: Hydrema 906A rendegraver 02-06-2024 20:12:24
IMG_0272.JPG 24546: Bandit 2250 stubfræser 02-06-2024 20:10:00
Mangler billeder 23700: Toyota Proace 2,0D 02-06-2024 20:05:12
IMG_9956.JPG 24294: Twin Busch 5 ton søjlelift 02-06-2024 20:05:00
Mangler billeder 24314: VW Passat 2,0 TDI Variant 02-06-2024 20:00:00
Mangler billeder 25262: Peugeot Boxer TurboD Bus 02-06-2024 20:00:00
IMG_0035.JPEG 24399: AGADOS 2000 kg trailer 02-06-2024 20:00:00
IMG_9681.JPG 24531: Liebherr L531 gummihjullæsser 02-06-2024 19:57:13
Mangler billeder 24596: Volvo L30B hjullæsser med skovl og pallegafler 02-06-2024 19:56:13
IMG_1404.JPG 24588: Wirehejsvogn med container 02-06-2024 19:55:00
IMG_0072.JPEG 24400: Dumpervogn 14 ton 02-06-2024 19:55:00
IMG_0721.JPEG 25263: Parkland Combi Trailer 495 renovationsvogn 02-06-2024 19:55:00
20240424_135140661_iOS.jpg 16339: DSU spuler med kran 02-06-2024 19:55:00
IMG_1502.JPG 24590: New Holland T8.435 Power Command traktor med GPS 02-06-2024 19:54:52
IMG_0168.JPG 24544: Case IH MXM190 traktor 02-06-2024 19:54:52
Mangler billeder 16338: O&K gravemaskine RH 6,5 02-06-2024 19:54:48
IMG_1439.JPG 24589: New Holland T6.125S frontlæssertraktor 02-06-2024 19:54:23
IMG_9901.JPG 13571: CAT 305.5E2 02-06-2024 19:52:48
Mangler billeder 24582: New Holland T6030 traktor 02-06-2024 19:51:45
Kapow Auktioner A/S
Mads Eg Damgaards Vej 69
7400 Herning

CVR 43055046

Kontakt

support@kapow.eu

+45 70707480

Mandag - Torsdag 8:00-16:00
Fredag 8:00-15:00

Kontakt vores medarbejdere

KAPOW Auktioner A/S- Alle rettigheder forbeholdt